Bize Ulaşın Bugün 06 Haziran 2020 Cumartesi 07:21

ÖZASLAN'DAN KINAMA VE BAŞSAĞLIĞI

19 Şubat 2016 Cuma 10:26
Nizip Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Mehmet ÖZASLAN, Ankara’da meydana gelen terör saldırısında 28 kişinin katledilmesi, yaklaşık 80 kişinin de yaralanmasıyla sonuçlanan terör saldırısını kınadı.


Yazılı bir açıklama yaparak kınama ve başsağlığı mesajı yayımlayan Nizip SYDV MÜDÜRÜ ÖZASLAN, terörün bir insanlık suçu olduğuna dikkat çekti.

Masum halka ve halkı korumakla görevli güvenlik güçlerine yönelik saldırıları kınadığını ifade eden Özaslan,  bombalı saldırıyı gerçekleştiren Suriye uyruklu teröristin arkasındaki karanlık güçlerin güvenlik güçlerimiz tarafından bulunup yüce Türk adaletine teslim edileceğine inancım tamdır dedi.

 Mehmet ÖZASLAN, açıklamasında, “Acımız yine çok büyük. Kanla ve kaosla beslenen teröristlerin gerçek yüzleri bir kez daha bütün çirkinliğiyle ortaya çıktı. Bu zor günleri ülke olarak dayanışma içinde atlatacağımıza olan inancımla saldırıda ölenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına, Türk Silahlı Kuvvetlerine ve milletimize baş sağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum” dedi.